Ana Sayfa Yazılar 2.09.2020 362 Görüntüleme

İSTERSENİZ SİZ DE DENEYİN / OSMAN YILMAZ YMM

OSMAN YILMAZ

YMM

Çok basit. Google’ye şöyle bir şey yazın. “ çok zor para kazanma yolları” O herşeyi bilen googlenin birden ezberi bozulur. Sözlüye kakmış tembel orta son öğrencisi gibi soruyla alakası olmayan kendi uydurduğu cevapları verir.
Şu cevapları sıraladığını ve esasen saçmaladığını hatta ne kadar ezberci olduğunu görürsünüz.
-Hızlaı para kazanma yolları
-Bilinmeyen 80 hızlı para kazanma yolu
-En kolay 20 para kazanma yöntemi
-İnternette para kazanma yolları
-İnternette para kazanmanın kanıtlanmış 11 yolu
Ve bu minval üzerine yüzlerce cevap görebilirsiniz. Ben bu deneyi yaparken en çok “bilinmeyen 80 hızlı para kazanma yolu” beni etkiledi ve gerçekten gözlerim yaşardı. Dedim yahu dünyade ne insan evlaları varmış. Bu ne paylaşımcılık bu ne yüce gönüllülük. Bu ne tokluk, bu ne gözü gönlü bol kişilikler abidesi. Böyle insanların yaşadığı dünyada yoksulluk olabilir mi? Çöpten ekmek toplayan insan olabilir mi? Zaten topu topu 80 tane hızlı ve kolay para kazanma yolu var 81. si dünyada yok varsa ahirette veya başka gezegenlerde olabilir. Adamın gönül yüceliğine bakın tek bir tanesini kendine saklamıyor. Sekseninin tamamını sayıyor. Adam hızlı ve kolay para kazanmanın her türlü zevkini tatmış, parayı pulu aşmış. Dedim ki içimden “ Ey ulu insan hızlı para kazanmanın hadi yetmiş sekiz, yetmiş dokuzu unu ifşa et, hiç olmazsa bir ikisini de çoluğuna, çocuğuna torununa sakla ey yüce gönüllü şahsiyet”
Duyduğuma göre geçen ay Bill Gates’i ayağına çağırmış.
-Ula Bill..! niye bildiklerini millete öğretmiyorsun ooluum! Demiş, haşlamış, azarlamış, fırçalamış.
Varsıllar dünyası kimi müfterilerin uydurduğu gibi öyle 18. Yüzyıla has anlatılan büyük balık küçük balık masalları gibi değilmiş, vahşi ve kıran kırana bir dünya asla değil. Onlar yüzyıllardır yoksullara zengin olmanın tüm yollarını göstermişlerdir. Suç yoksullardadır. Onların içinden zengin olmuş yüzlerce örnek de bunu kanıtlamak için yeterlidir.
Asıl büyük kanıt bu basit deneyde ortaya çıkmıştır. Siz ÇOK ZOR PARA KAZANMA YOLLARINI soruyorsunuz. Zira siz öyle yaşıyorsunuz ve o yolu biliyorsunuz. Onlar size hızlı ve kolay para kazanma yollarını öneriyorlar. Onlar iyi biliyorlar ama kabahat sizde. İlle de çok zor para kazanmakta ısrar ediyorsunuz. Burada da mı varsılları suçlayacağız el insaf.

Yorumlar